Вход/регистрация

Застройщик, успей к запуску! Займи очередь.


20 тысяч просмотров бесплатно


Кто крайний? Я только спросить
Расширенный Поиск
Расширенный Поиск
мы нашли 0 результаты
Акции от застройщиков
Результаты вашего поиска

Обо мне

Ліко-Холдінг – це 25 років лідерства, інновацій, стабільності та комфорту.

Ми є лідерами серед забудовників у Києві та в країні, здатних по-справжньому реалізувати масові програми комплексної забудови, створення комфортних умов проживання на території.

Наша команда повністю веде проект будівництва від початку і до його завершення, що є одним із шляхів до успіху компанії “Ліко-Холдінг”: від землеустрою, проектування та будівництва, до маркетингу, продажу і після – створення умов для комфортного проживання на території житлових масивів “Ліко-Град” і “Венеція”. Більше, ніж просто житлові будинки, – ми будуємо стиль життя.

Наші проекти ретельно продумані з великою перспективою на майбутнє: Спасо-Преображенський собор із дзвіницею, Єлизаветинський парк, Центр Спорту “Ліко”, дитячі садочки “Ліко-Світ”, “Ліко-Школа”, медичний центр “Ліко-Мед”, театр “Особистості”, дитячі та спортивні майданчики, бібліотеки, супермаркети та торгові центри, кафе і ресторани, – ми створюємо комфорт для вашого життя. І неперевершений досвід нашої команди означає, що більш амбітні нові проекти та розробки здатні об’єднати жителів, які прекрасно гармоніюють з місцем їх проживання.

Компанія “Ліко-Холдінг” – провідна девелоперська компанія, з власним портфелем успішних проектів на ринку нерухомості, які є еталоном у своєму класі.

Сравнить объекты

Объекты в каталоге

ЖК Лико-Град, 3-ий м-н

г. Киев
liko-holding.com.ua
7.3Хорошо

ЖК Венеция 

г. КиевЦена за м2:
от 26 400 до 27 551 грн
venezia-kiev.com.ua
7Хорошо