Ничего не найдено.

ЖК Оксамитовий


ЖК «Оксамитовий» - сучасний житловий комплекс, що розташований на Софіївській Борщагівці, для тих, хто прагне до високого рівня життя, для тих, хто здатний гідно оцінити всі переваги життя в сучасному будинку, в екологічно чистій місцевості без міського шуму та пилу.

Житловий комплекс створений в стилі європейського передмістя. Безсумнівною перевагою ЖК «Оксамитовий» є його розташування, що забезпечує ідеальне поєднання сприятливої екології, розвиненої інфраструктури району та відмінної транспортної доступності.

Мета створення комплексу - це створення максимально облаштованого середовища для проживання та сусідського ладу. На кроковій доступності від нового житлового комплексу знаходяться чудовий сосновий ліс, озеро, а також транспортні розв'язки та розвинена інфраструктура. Що може бути краще, для комфортного та якісного життя в близькому передмісті Києва?

Клубні будинки ЖК «Оксамитовий» - це поєднання затишку, комфорту і надійності.

ІНФРАСТРУКТУРА

Інфраструктура житлового комплексу дозволяє зробити життя в комплексі комфортним та легким. Зручне розташування комплексу - метро, торгівельні центри та гіпермаркети знаходяться в 5-10 хвилинах їзди.

Дитячий садок, школа, поліклініка розташовані в центрі Софіївської Борщагівки, в 1 кілометрі.

Біля комплексу розміщена зупинка маршрутного таксі № 304Д, а в 500 метрах від житлового комплексу знаходяться зупинки маршрутних таксі № 742,743 Д, 744, 824.

ТЕХНОЛОГІЇ

kirpich2.jpgdah.jpg

Будівництво будинку відбувається по всім інженерним і архітектурним нормам, має прекрасний дизайн, та сучасну архітектуру:

Фундаменти – залізобетонні, каркасно монолітні.

Стіни будинку складаються з червоної керамічної цегли 380 мм, з наружним утепленням мінеральною ватою 100 мм.

Перекриття – залізобетонні плити.

Дах – метало-черепиця МОНТЕРРЕЙ (вишуканий вигляд, чудова якість, низький рівень шуму під час опадів у вигляді дощу або граду).

КОМПЛЕКТАЦІЯ КВАРТИР

•Стіни – цементно-піщана штукатурка. 
•Висота стелі – 2,70 м. 
•Вхідні металеві двері із замком.
•Вікна в квартирах – профіль 70 мм - 5 ти камерний, 2х камерний склопакет з енергозбереженням, високоякісна фурнітура.
•Лічильники електрики, газа та води.
•Інтернет - заведений у кожну квартиру від двох провайдерів Simnet та LuxLite
•Підлога – покриття на підлозі (лазерна, цементно-піщана стяжка). 
•Сантехніка – в кожній квартирі розведення сантехнічних комунікацій, проводиться в два приміщення – кухня, санвузол.
•Електрика – розводка електрики в квартирах проводиться згідно діючих норм ДБН. 
•Система опалювання та постачання гарячої води – двоконтурний котел Ferroli (Фероллі) - Італія.


КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ

ЖК «Оксамитовий» пропонує власникам квартир, виконання ремонтних та оздоблювальних робіт у Ваших квартирах. Це економія Вашого часу та коштів. Всі роботи з ремонту та оздоблення Вашої квартири, проводяться з високоякісних матеріалів, кваліфікованими спеціалістами.

ЖК «Оксамитовий» бере на себе відповідальність за якість оздоблювальних матеріалів та виконання робіт.Більш детальну інформацію по ремонту і оздобленню Вашої квартири, Ви можете отримати у відділі продажу.


РОЗМІЩЕННЯ

Розташований комплекс в 7 хвилинах їзди на громадському транспорті, від кінцевої зупинки швидкісного трамваю №3, і в 15 хвилинах їзди від станцій мет