Ничего не найдено.

ЖК Сяйво 2


Переваги житлового комплексу «Сяйво-2»

Будівництво житлового комплексу «Сяйво-2» розпочато в 2017 році. Роботи ведуться без вихідних у дві зміни. Фахівці будівельної компанії Ін-Білд здійснюють постійний інженерний нагляд над перебігом зведення. Щоб купити квартиру в Ірпені, варто поквапитись – відділ продаж свідчить про підвищений попит на нове житло від надійних забудовників.

ЖК «Сяйво-2» розташований на початку вул. Університетської в оточенні соснового лісу. Мешканці мають безперешкодний доступ до розвиненої міської і власної інфраструктури комплексу. До зручної станції метро «Академмістечко» лише 12 км швидкісною автодорогою, у що важко повірити – здається, сучасні будинки зведено посеред давнього соснового лісу. Дорога на маршрутному таксі до «Академмістечка» займає 15 хвилин.

В інфраструктуру комплексу входять:

- Безпечний підземний паркінг для власників квартир із цілодобовою охороною.

- Окремі комори в цокольному поверсі, де зручно зберігати сезонне спорядження, консервацію, тощо.

На першому поверсі розташуються супермаркет і магазини з різними групами товарів. Жінок потішить салон краси, а прихильників здорового способу життя – тренажерна зала.

Також будівельна компанія Ін-Білд подбала про дозвілля без необхідності виїзду до Києва або інших районів міста:

Відкриті дитячі та спортивні майданчики.
Комфортна зона барбекю ідеальна для пікніків і святкувань на свіжому повітрі.
Облаштована паркова зона, затишні алеї та місця для відпочинку.

А головне – природній ліс, що надихає на тривалі прогулянки у будь-яку пору року. Купити квартиру в Ірпені – новобудова перевищує за рівнем комфорту столичні аналоги – й отримати можливість дихати свіжим повітрям. Це справжня додаткова перевага та користь для здоров’я.

Особливості проекту

До уваги інвесторів пропонуються квартири у двох 16-поверхових будинках, розташованих з урахуванням забезпечення рівномірної інсоляції. Будівлі зводяться за монолітно-каркасною технологією. Матеріал зовнішніх стін і внутрішніх перегородок – цегла, що забезпечує високий рівень теплоізоляції. Фасади виконуються під фарбування.

Відстань між будинками облаштується дитячим майданчиком і відкритою автостоянкою зі зручним виїздом зі двору. Планується створення газонів і встановлення лавочок для відпочинку.

Купити квартиру в Ірпені без посередників – гарна нагода зекономити гроші та гарантовано отримати переваги життя в сучасному житловому комплексі:

 • 1- або 2-кімнатні просторі квартири з балконами або панорамними вікнами.
 • Зручне планування з функціональним розподіленням корисної площі.
 • Нові інженерні комунікації, системи протипожежної безпеки.
 • Індивідуальне опалення та гаряче водопостачання.
 • Власні служби охорони, експлуатації та надання сервісних послуг мешканцям комплексу.

Облаштування квартир

Забудовник виконує повний обсяг підготовчих робіт для максимального полегшення та спрощення проведення ремонтних робіт після здачі в експлуатацію:

 • Машинна штукатурка стін – оздоблення інтер’єру без проведення додаткових робіт.
 • Чистова машинна стяжка підлоги – відсутня потреба додатково заливати та вирівнювати поверхню.
 • Якісні металопластикові вікна з двокамерними склопакетами – додаткова шумоізоляція непотрібна, оскільки навколо панує лісова тиша.
 • Ввід електрики мідним кабелем – мережа розрахована на навантаження сучасними електроприладами.
 • Вводи систем водопостачання та водовідведення з заглушками.
 • Індивідуальне опалення – встановлення газового котла.
 • Сучасні лічильники води, газу, електрики з високою точністю виміру витрати носіїв.

Подбайте про комфортне та затишне завтра вже сьогодні. Будівельна компанія Ін-Білд дотримується діючих будівельних стандартів і зводить зручне якісне житло.